Home

Omgekeerd Doelwit verloving karl stamm võrkpall focus menu molen

Toimub esimene rannavõrkpalli EKR3 tasemekoolitus - Eesti Võrkpalli Liit

SPORDI ajaveeb: detsember 2014

volley.ee - Tahad võita Kusti Nõlvaku Eesti koondise mängusärki? Särki,  milles Kusti väljakul sööte jaganud ehk kollektsionääride keeles  match-worn. Selleks pole vaja teha muud kui: a) lisa volley.ee FB leht  meeldivate hulka
volley.ee - Tahad võita Kusti Nõlvaku Eesti koondise mängusärki? Särki, milles Kusti väljakul sööte jaganud ehk kollektsionääride keeles match-worn. Selleks pole vaja teha muud kui: a) lisa volley.ee FB leht meeldivate hulka

Kogu talve vältav Terase rannavolleliiga tekitab furoori: kõik tipud löövad  kaasa, kuid mitte oma tavapäraste paarilistega – Võrkpall24.ee
Kogu talve vältav Terase rannavolleliiga tekitab furoori: kõik tipud löövad kaasa, kuid mitte oma tavapäraste paarilistega – Võrkpall24.ee

Koondise kaitsehaldjas leiab üles erilised punktid kaaslaste jalgade alt -  Delfi Sport
Koondise kaitsehaldjas leiab üles erilised punktid kaaslaste jalgade alt - Delfi Sport

Pärnu SK poeglapsed saavutasid Eesti MV III koha – Pärnu Spordikool

Eesti noored alustasid Balti karikavõistlusi võiduga Leedu üle - Võrkpall -  Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Eesti noored alustasid Balti karikavõistlusi võiduga Leedu üle - Võrkpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Võrkpallipered hoiavad järjepidevust - Arhiiv - Järva Teataja

TTÜ noorteprojekti kolmas (ja otsustav?) aasta – medaliheitlusse sekkumine  keeruline, kuid häid uudiseid jagub – Võrkpall24.ee
TTÜ noorteprojekti kolmas (ja otsustav?) aasta – medaliheitlusse sekkumine keeruline, kuid häid uudiseid jagub – Võrkpall24.ee

Eesti noortekoondised teenisid võrkpalli Balti karikavõistlustel kaks  esikohta - Delfi Sport
Eesti noortekoondised teenisid võrkpalli Balti karikavõistlustel kaks esikohta - Delfi Sport

YLISPORT - YLISPORT added a new photo — with Karl Stamm.

Thank you Giba for visiting and... - Teras Beach Tallinn | Facebook

Esimesed talvised mitteametlikud rannavolle meistrivõistlused võitsid  huvitava eksperdimendiga hakkama saanud Nõlvak ja Tiisaar - Eesti Võrkpalli  Liit
Esimesed talvised mitteametlikud rannavolle meistrivõistlused võitsid huvitava eksperdimendiga hakkama saanud Nõlvak ja Tiisaar - Eesti Võrkpalli Liit

Teras Beach Tallinn - Tsaukii! ✨ Teras Beach akadeemia esmaspäevane  harrastajate grupp(C) otsib grupile lisaks kahte uut volle harrastajat!  🕵️‍♂️ 🏐 Trennid toimuvad igal esmaspäeval 18:00-19:30 💥 Treeneriks Karl  Stamm 📞 Kui
Teras Beach Tallinn - Tsaukii! ✨ Teras Beach akadeemia esmaspäevane harrastajate grupp(C) otsib grupile lisaks kahte uut volle harrastajat! 🕵️‍♂️ 🏐 Trennid toimuvad igal esmaspäeval 18:00-19:30 💥 Treeneriks Karl Stamm 📞 Kui

Kuimetsas selgusid istevõrkpalli Eesti meistrid: tiitleid jagati kolmes  arvestuses - Eesti Võrkpalli Liit
Kuimetsas selgusid istevõrkpalli Eesti meistrid: tiitleid jagati kolmes arvestuses - Eesti Võrkpalli Liit

Teras Beach Tallinn - Inicio | Facebook

TTÜ kaotas ülikoolide EM-i veerandfinaalis Bologna Ülikoolile - Delfi Sport

Kusti & Mardi Võrkpallikursus juba... - Teras Beach Tallinn | Facebook

Teras Beach Volley League sai... - Teras Beach Tallinn | Facebook

Rannavõrkpalli karikasarja avaetapi võitsid Kabanen ja Jaani |  Rannavõrkpall | ERR
Rannavõrkpalli karikasarja avaetapi võitsid Kabanen ja Jaani | Rannavõrkpall | ERR